O firmie

 Główny człon zespołu księgowego, stanowią osoby wchodzące w skład zarządu spółki. Naszym głównym atutem jest wiedza, oraz bogate doświadczenie zawodowe, poparte licznymi, pozytywnymi kontrolami urzędowymi. Wiedza ta, to wynik doświadczenia zawodowego, w przypadku członków zarządu nawet ponad 30 letnia na samodzielnych stanowiskach, jako samodzielni i główni księgowi. W okresie tym współpracowaliśmy z różnymi instytucjami, jak również z biegłymi rewidentami, czy doradcami podatkowymi, obsługując podmiotu o profilu usługowym, produkcyjnym, czy handlowym. Nieobce są nam również meandry dotyczące funkcjonowania spółdzielczości. Ponieważ nasze biuro rachunkowe intensywnie się rozwija, od kiedy zostało powołane do życia, w początkowej fazie jako działalność jednoosobowa, a ostatecznie jako spółka kapitałowa, jaką jesteśmy do chwili obecnej, mamy nadzieję, że nasz zespół będzie stale się powiększał, przyczyniając się do realizacji swoich celów, jak i naszych klientów. 

Obsługujemy zarówno małych podatników, rozliczających się na ryczałcie ewidencjonowanym, jak i spółki kapitałowe z terenu całego kraju, w tym również spółki o dużych obrotach.

Nasze usługi świadczymy zarówno stacjonarnie, w siedzibie naszego biura, ale na życzenie naszych podatników, świadczymy usługi również w siedzibie podatnika. W codziennej działalności posiłkujemy się profesjonalnym programem finansowo – księgowym, który zapewnia prawidłowość rozliczeń, gwarantuje ich terminowość i spełnia wszystkie wymogi stawiane przez przepisy prawa. W swojej ofercie, proponujemy także Państwu dostęp do księgowości online.

Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie oraz pełną odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Naszych pracowników cechuje wysoka kultura osobista. Zapewniamy również całkowitą dyskrecję zawodową.

Nasze wiodące usługi

Usługi księgowe

Prowadzenie ewidencji i sporządzanie odpowiednich deklaracji w celu ustalenia zobowiązań wobec instytucji typu ZUS, US, PFRON.

Usługi płacowe

Sporządzanie list płac dla osób zatrudnionych na etacie lub umowach cywilnoprawnych.

Usługi doradcze

Wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie dostosowanym do potrzeb i oczekiwań klienta.

Sprawozdania finansowe

Wykonywanie czynności zmierzających do ustalenia wyniku finansowego, zamknięcia ksiąg rachunkowych,

Usługi kadrowe

Prowadzenie akt osobowych, ewidencji w celu prawidłowego ustalenia wysokości wynagrodzeń.

Doradztwo podatkowe

Nasi eksperci chętnie przyjrzą się bilansowi zysków oraz strat i, wykorzystując dostępne narzędzia prawne.

Odzyskiwaniu podatku VAT

Do napisania kilka słów opisujących tą usługę.

Księgowość

Do napisania kilka słów opisujących tą usługę.

Wybierz lokalizację i zadzwoń:

Wrocław: 601 828 055,   Sieradz: 607 233 589

Zostaw wiadomość